OGInsta+ je upravený Instagram umožňující stahovat fotky a videa

Již jsem napsal článek o upravené verzi Instagramu, která umožní blokování všech reklam na této sociální síti (samostatný článek). Nyní jsem se podíval také na zajímavou aplikaci OGInsta+, což je opět neoficiální verze Instagramu. Tentokrát však neumí blokovat reklamy, ale umožní stahování všech fotek a videí z feedu i stories.

 

Hned po nainstalování stačí aplikaci jen spustit a přihlásit se ke svému účtu. Budete moci Instagram používat tak, jak jej znáte. Můžete si také všimnout, že OGInsta+ nabízí starší vzhled prostředí Instagramu, což někteří mohou ocenit. Celé prostředí aplikace je v češtině a fotku/video stáhnete ve feedu i stories tak, že klepnete prstem na možnosti, jak můžete vidět na videu. Fotky také lze zoomovat dlouhým podržením prstu na fotce.

Aplikaci si můžete zdarma nainstalovat do svého mobilu se systémem Android, ale v Obchodu Play jej nenajdete, protože Google takové aplikace ze svého storu odstraňuje za porušování podmínek služby. Najdete ji ke stažení na stránkách vývojáře v podobě APK souboru.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*