Aplikace dvd umí stáhnout jakékoliv video z webu, YouTube, TikToku a jiných služeb

Jste na mobilu nebo tabletu a potřebujete si stáhnout video z nějaké webové stránky, kde to za běžných okolností není možné? Posloužit k tomu může jednoduchá mobilní aplikace s dost zvláštním názvem: dvd. Ta neumí stahovat jen videa z webových stránek, ale i různých služeb. Je tedy velmi užitečná a jsou situace, kdy se hodit rozhodně může.

Aplikace dvd je svobodná, takže neobsahuje žádné reklamy či poplatky. Užít si ji logicky mohou jen uživatelé mobilů či tabletů se systémem Android. Ovládání celého prostředí aplikace je velmi jednoduché, vybrat si můžete kvalitu videa/audia nebo stáhnout video s vodoznakem či bez vodoznaku (třeba u TikToku).

 

 

Z jakých služeb umí aplikace stahovat?

Vývojáři aplikace tvrdí, že umí stahovat video nebo audio soubory z více jak 1000 služeb, což je na bezplatnou aplikaci obrovské číslo. Já aplikaci testovat na webových stránkách iDnes, Novinky a stahoval jsem také z YouTube, TikToku a Instagramu. Do lupy nahoře stačí jen vložit odkaz na článek nebo video a vyčkat, až videa nebo audio nahrávky aplikace najde. V nalezeném seznamu už stačí jen vybrat nejlepší kvalitu a stahovat.

 

 

Kde mobilní aplikaci stáhnout?

Jelikož takové mobilní aplikace porušují podmínky služby Obchod Play, v tomto známém obchodě s aplikacemi ji nenajdete. Obrátit se tedy musíte na svobodný obchod s aplikacemi F-Droid, kde si aplikaci stáhnete. Stáhnout a nainstalovat si můžete celý obchod F-Droid, což kvůli příchozím aktualizacím aplikace dvd doporučuji. Pokud obchod nechcete, můžete si stáhnout jen instalační APK soubor aplikace dvd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*