Snowbreak: Containment Zone – akční hra pro fanoušky anime (Android/iOS/PC)

Snowbreak: Containment Zone je nová hra, kterou si zamilují milovníci akce a anime postav. Na první pohled může hra pro někoho vypadat divně, až úchylně, ale ve skutečnosti se jedná o povedenou akci. Dokonce i anime postavy jsou zpracovány výborně, dobré jsou audio efekty a mapy. Hra je dostupná pro počítače se systémem Windows, ale konečně se dostává i na mobily s Androidem a iOS.

 

Snowbreak je novinkou a často vychází i její aktualizace. Hned po stažení na vás bude čekat další porce 6 GB i více. Jsem velice mile překvapen tím, jak dobré je ovládání na mobilu. V nastavení si můžete i vybrat grafické nastavení hry a na Xiaomi 13 Pro jsem hru hrával se 60 FPS (snímky za vteřinu). Vlastně si nastavit toho můžete opravdu dost, a to se týká i citlivosti, zvuku a dalších prvků, aby hraní bylo příjemné.

Mám si hru tedy vyzkoušet? Snowbreak je zdarma a myslím si, že za vyzkoušení rozhodně stojí. Já sám vůbec nejsem fanoušek anime, ale tady se to vývojářům povedlo. Především na mobilu se jedná o fajn akci, ze které se na zadek asi neposadíte, ale budete ji mít třeba rádi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*