BingGPT umí rychle používat Bing Chat (ChatGPT) bez spuštění Microsoft Edge

Společnost Microsoft nedávno přepracovala vyhledávač Bing, který nyní působí moderním dojmem a má příjemné funkce. Pro náš trh má stále velká omezení, ale vyzkoušet si můžete ChatGPT v češtině přímo v Bingu. Tam se jmenuje jako Bing Chat. Tuto funkci můžete používat na webu, ale i v mobilních aplikacích. Co ale nějaká aplikace pro počítače?

Na mobilu je používání funkce Bing Chat velice pohodlná, protože Microsoft má pro Android a iOS povedenou aplikaci. Pro počítače je v současné době nutné využít prohlížeč Microsoft Edge, což asi většině uživatelům vadí. Brzy by se to mělo změnit, ale již si můžete stáhnout jednoduchou aplikaci, díky které můžete Bing Chat používat v malém i velkém okně.

BingGPT je samozřejmě opravdu jednoduchou aplikací využívající webovou verzi. Můžete si ji však připnout klidně do lišty systému nebo nabídky Start. Bing Chat budete mít stále po ruce bez nutnosti otevírat prohlížeč Edge.

Kde si mohu aplikaci BingGPT stáhnout?

Jedná se o open-source řešení od jednoho tvůrce z Githubu. Je tedy zdarma a snaží se především používání Bing Chatu usnadnit.

Windows

macOS

Linux

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*