S VARTA Wireless Charger Multi nabijete i Huawei Watch 4

Dnes poměrně dost chytrých hodinek má bezdrátové nabíjení standardu Qi. Teoreticky by mělo fungovat nabíjení jakoukoli Qi nabíječkou, ale ne vždy tomu tak je. Důvodem jsou vypouklé modulu se senzory vespod hodinek. Hodinky se pak nenabíjí vůbec nebo jen krátce. Na našem trhu je však k dispozici nabíječka, která si s hodinkami poradí.

Letošní chytré hodinky Huawei Watch 4/4 Pro standard Qi také podporují a přímo v prodejním balení je nabíjecí puk. Pokud ale doma používáte nabíjecí podložku pro dvě zařízení, nabízí se nabíjet mobil společně s hodinkami na jedné nabíječce. I tento model hodinek má vystouplý modul se senzory pro monitoring zdravotních funkcí, ale narazil jsem na nabíječku VARTA Wireless Charger Multi, která nabíjení těchto hodinek umožňuje.

Nabíječku VARTA Wireless Charger Multi testuji dlouhodobě a hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite jsem pomocí ní nabíjel pravidelně. Samozřejmě nabíjecí podložku musíte připojit do nějakého výkonného nabíjecího adaptéru, pak budete moci bez problémů nabíjet hodinky i s mobilem. Hodinky se pomocí nabíjí také rychle a stačí je položit jen na vyznačené místo.

VARTA Charger Multi je kvalitně zpracovaná nabíječka, která v každé části umí nabíjet 10 W výkonem (celkovým tedy 20 W). Je již prodeji např. v CZC.cz za 718 Kč s DPH nebo Mall.cz za 923 Kč s DPH.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*