RECENZE: PanzerGlass ClearCase Colors

Vybrat si dneska telefon je možná snazší než si vybrat dobře padnoucí kryt. Jistě, na nejmenovaných čínských stránkách si jich člověk za zlomek ceny koupí přehršel, ale co když vaše tužby míří trochu výš? Pak je zde také celkem bohatý výběr. Pokud jste majitelé doposud nejnovějších iPhonů, pak by ve vašem užším výběru neměly chybět ani kryty PanzerGlass. Právě na ty se dneska podíváme.

 

PanzerGlass CleareCase Colors

Už se zde objevily články o krytech i sklech společnosti PanzerGlass. Filozofie těchto krytů je poměrně jednoduchá, ale ve své podstatě kouzelná – nežloutnoucí TPU obsázka telefonu a skleněná záda, která jednak ochrání váš telefon a za druhé umožní všem okolo okukovat design, za který jste si zaplatili, a tak nejspíše chcete, abyste jej mohli i ukazovat. Původní článek ke klasickému ClearCase najdete třeba na tomto odkazu. Poměrnou novinkou v nabídce jsou barevné edice tohoto krytu. Zadní sklo zůstává průhledné, avšak není úplně stejné. K tomu se ale dostaneme později. Odlišné jsou rámečky, které se nově pyšní jasnými barvami. Můžete si tak k modrému iPhonu pořídit modrý kryt. Můžete si k černému koupit červený kryt a využít tak jednoho z nejopěvovanějších kontrastů na světě. Proč taky výrobci sportovních vozů používají tuhle kombinaci. Můžete také experimentovat a modrý iPhone ozdobit třeba oranžovým krytem. Možná je to pěkná divočina, ale uznejte z fotek sami. Nevypadá to skvěle?

 

Tady někdo kouzlil

Barevná guma a skleněná záda. Super, říkáte si, a to je vše? Kdepak, dánští koumáci, kteří v minulosti spolupracovali třeba s legendárním fotbalistou C. Ronaldem, nejsou žádná ořezávátka. A tak nám přináší kryt s antibakteriální ochranou, která zabije až 99 % všech bakterií. Nemyslete si ovšem, že jste ochráněni proti Covid-19. Ten patří mezi viry a kryt ho tak nezabije. I přesto ale můžete vymyslet řadu situací, kdy se neviditelný zabiják bakterií hodí. Držíte se tyčí v MHD? No vida. A to ani nebudu pokládat otázku, kolik z nás tady sáhne telefon při určité potřebě na toaletě. Antibakteriální ochrana by měla vydržet jeden celý rok a její účinnost potvrzuje také dánský technologický institut.

A není toho málo Ivane Pavloviči?

To bychom měli chráněná záda. Bakterie jsou mrtvé, ať žije král. Co dále? Zmínit musím fakt, že kryt nikterak nebrání možnosti i nadále telefon nabíjet bezdrátově. V současnosti nemohu ověřit, jak moc dobře funguje technologie MagSafe, protože žádné takové příslušenství nevyužívám. Na výběr máte také pěknou škálu barev. Zcela průhlednou a dále černé, stříbrné, zelené, modré, červené, oranžové a také růžové rámečky.

Proti bakteriím nemusíte navíc chránit jen záda. Schválně, kdo z vás z fotky poznal, že je na telefonu také tvrzené sklo, které taktéž nabízí antibakteriální ochranu? A pokud si na čistotu potrpíte jako Monk, který není úplně můj přítel, pak jistě oceníte také PanzerGlass Spray Twice a Day.

Aby to bylo úplné, musím zmínit také drobné negativum. PanzerGlass ClearCase Colors pořídíte za doporučených 899 Kč. Ale podívejte se na tu modrou a oranžovou… prostě to vypadá dobře. A ještě můžete s klidnou duší hrát sudoku na záchodě.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*