Prémiová PanzerGlass skla s antibakteriální ochrannou pro mobily Samsung Galaxy S22

Dánského výrobce PanzerGlass není vůbec třeba představovat, protože již dlouhé roky i na našem trhu prodává prémiová tvrzená skla na displeje mobilů. Výrobce do nabídky zařadil také ochranné kryty na vybrané mobily a zakoupit si lze i dezinfekční sprej PanzerGlass Spray Twice na displeje a jiné povrchy.

Na vlajkovém mobilu Samsung Galaxy S22 jsem před nějakým časem testoval ochranný kryt od PanzerGlass, jak se můžete dočíst ve starším článku. Tentokrát jsem vyzkoušel i ochranné tvrzené sklo na displej mobilu. Jeho nalepení je jednoduché a přímo v balení ke sklu dostanete vše potřební i s návodem.

A proč chtít zrovna sklo od tohoto výrobce? Sklo od PanzerGlass na tomto modelu vypadá vážně moc pěkně a najdete v něm jen výřez pro selfie kamerku. Hrany nijak neškrábou do rukou a nekazí viditelnost na přímém slunci nebo design mobilu. Je také důležité, že čtečka otisků prstů v displeji funguje bez problémů. Líbí se mi, že výrobce u všech svých nových skel má již antibakteriální ochranu.

Pokud tedy hledáte spolehlivou ochranu pro váš mobil Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra, tak sklo od PanzerGlass mohu doporučit. Zakoupit jej můžete na velkých e-shopech, ale viděl jsem je i v prodejnách mobilních operátorů. Cena se pohybuje kolem 899 Kč s DPH.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*