PanzerGlass Spray Twice a Day je nově potvrzený jako účinný přípravek pro likvidaci koronaviru na kterémkoliv povrchu

Pravidelné čištění telefonu by mělo být samozřejmostí a v aktuální době to platí dvojnásob. Dánský výrobce PanzerGlass se nezaměřuje pouze na tvrzená skla a obaly, ale poskytuje již ucelenou nabídku příslušenství pro široké spektrum produktů. Mezi jeho novější počin lze zařadit i dezinfekční přípravek PanzerGlass Spray Twice a Day pro všechny druhy obrazovek.

PanzerGlass Spray Twice a Day nabízí nejvyšší stupeň účinnosti proti bakteriím a virům a jeho aplikace je velice snadná. Stačí ho ideálně dvakrát denně nastříkat přímo na displej, rozetřít po celém povrchu a nechat pár vteřin působit. Následně už jen otřít přiloženým hadříkem a drtivá většina bakterií má smůlu. Přípravek navíc neobsahuje žádný alkohol, proto nehrozí riziko setření ochranné oleofobní vrstvy displeje a je naprosto neškodný k pokožce.

Nově navíc získal důležité potvrzení o tom, že je účinný i pro likvidaci koronavirů nacházející se na povrchu smartphonů, tabletů a dalších zařízení podle normy EN 14476:2013+A2:2019. To kromě koronavirů zahrnuje i virusy hepatitidy, HIV a jiní skupiny čeledí virů jako jsou chřipka nebo Ebola. Tímto potvrzením se z PanzerGlass spreje stává důležitý parťák do každé kabelky nebo batohu.

Zdroje: PanzerGlass

Zdroje: PanzerGlass

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*