Novinka Vivo V23 5G nabízí stylový design, 12 GB RAM a bleskové nabíjení

Společnost Vivo v Evropě představuje nový mobil Vivo V23 5G. Mobil se snaží nalákat nejen mladé uživatelé, kteří požadují stylový design, slušné fotoaparáty a také pořádnou porci výkonu. Jak už název samotného mobilu napovídá, mobil podporuje všechna 5G pásma.

  • Od 3. 4. 2022 do 18.4. dostanete k mobilu zdarma sluchátka Vivo TWS 2e Moonlight White v pořizovací ceně 1499 Kč
Zdroje: Vivo

Mobil je vybaven také slušným výkonem pro plynulý běh všech mobilních aplikací, ale také pro náročnější hry. Má totiž hned 12 GB RAM a má i funkci Extended RAM 2.0, díky které lze paměť RAM virtuálně rozšířit skrze interní úložiště. Úložiště pak má kapacitu 256 GB. Srdcem mobilu je pak výkonný procesor MediaTek Dimensity 920.

A co nabíjení? O to se stará oboustranný nabíjecí konektor USB-C a mobil podporuje rychlé 44W nabíjení. Akumulátor (baterie) má pak kapacitu 4 200 mAh.

Na čelní ploše mobilu je pak velký 6,44palcový OLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a Full HD+ rozlišením. V displeji je pak také výřez se dvěma selfie kamerkami s 50 Mpx, světelností f/2.0 a automatickým ostřením. Druhá kamerka má 8 Mpx, světelnost f/2.28 a ta je ultraširokoúhlá. Přední kamerkou lze také pořizovat videa ve 4K.

Na zádech mobilu je pak modul třech fotoaparátů. Hlavní snímač má rozlišení 50 Mpx a světelnost f/1.89. Druhý fotoaparát je ultraširokoúhlý s rozlišením 8 Mpx a světelností f/2.2. Poslední je 2 Mpx makro fotoaparát. Při focení lze využít také noční a stabilizační režim.

Cena a dostupnost 

Model V23 5G bude dostupný v České republice od 25. března ve dvou barevných provedeních, Sunshine Gold a Stardust Black za doporučenou maloobchodní cenu 11 999 Kč.

Pokud si zákazníci pořídí model V23 5G v termínu od 25.3.-18.4. obdrží jako dárek sluchátka vivo TWS 2e Moonlight White v pořizovací ceně 1499 Kč. Nabídka platí při online objednávce u obchodních partnerů značky vivo.

Zdroje: Vivo
Zdroje: Vivo
Zdroje: Vivo
Zdroje: Vivo

zdroje: TZ, Vivo.com

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*