6 nejlepších aplikací pro iPad v roce 2022

Nezáleží na tom, jestli zrovna vytahujete nový iPad z krabice, nebo jen hledáte ty nejlepší aplikace do svého staršího modelu. Přečtěte si, které aplikace byste měli mít v iPadu ještě dnes.

Pro rozvíjení kreativity

1) Paper – kreslení a psaní s Apple Pencil

Pokud si rádi čmáráte, vytváříte různé skicy a malby, aplikaci Paper musíte mít. V kombinaci s Apple Pencil a různými druhy štětců, per a tužek v appce přesně „nalinkujete“ svůj nápad.

2) Apple GarageBand – skládání hudby

GarageBand promění váš iPad v nástroj pro skládání a sdílení hudby. V appce najdete takový hudební nástroj, na který zrovna pomyslíte – výběr je široký. Hodit se může i zvuková knihovna, ve které najdete spoustu bezplatných zvuků a smyček k volnému použití.

Pro osobní rozvoj a vzdělávání

3) YNAB (You Need a Budget) – přehled příjmů a výdajů

Tato appka vám pomůže ohlídat příjmy a výdaje. Uděláte si přehled, kam se každý měsíc ztrácí nejvíc vašich peněz a konečně díky ní více uspoříte.

4) Duolingo – vzdělávání zábavně

Pokud holdujete cizím jazykům, tato aplikace vás nezklame. Duolingo vás zábavnou formou naučí jazyk, který si zvolíte – od klasické Angličtiny přes Dánštinu až k Vietnamštině. Prostřednictvím rychlých a krátkých lekcí získáváte body a odemykáte nové úrovně.

Pro bezpečí v online světě

5) 1Password – uložení hesel

Do aplikace 1Password si snadno uložíte všechna svá hesla. Pomocí ní se přihlašujete do svých účtů bezpečně a jedním klikem. Pracuje navíc s Touch ID (nebo Face ID), takže je opravdu bezpečná.

Nejlepší aplikace pro iPad v roce 2021

6) LumaFusion – střih videa

Aplikace navržená přímo pro iPad. Díky plynulému a intuitivnímu chodu vyhrála aplikaci roku pro iPad v minulém roce – vyplňuje prostor mezi iMovie a Final Cut od Applu a je skvělou alternativou, když potřebujete zpracovávat svoje videa rovnou v terénu.

Zdroje: PR

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*