Společnost HMD Global oznamuje zahájení prodeje svého všestranného tabletu Nokia T20

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes oznámila zahájení prodeje svého všestranného tabletu Nokia T20 na českém trhu. Ten přináší do populárního tabletového segmentu finskou kvalitu, hliníkové zpracování, dlouhou výdrž na jedno nabití a LTE konektivitu.

Cenově dostupný tablet Nokia T20 nabízí pro všechny milovníky multimédií křišťálově čistý 10,36″ displej s rozlišením 2000×1200 a jasem 400 nitů. O dostatečnou výdrž na jedno nabití se postará baterie o nadprůměrné kapacitě 8200 mAh, která umožní až 15 hodin surfování po internetu, 7 hodin konferenčních hovorů nebo 10 hodin sledování filmů s rodinou. Tablet je navržen podle stejné skandinávské filozofie jako telefony Nokia. Hlavním prvkem je tak opět čistý systém Android One s příslibem dvou let hlavních aktualizací a tří let pravidelných bezpečnostních aktualizací.

Nokia T20 je vybaven taktéž spolehlivým dětským režimem Google Kids Space, který dětem umožňuje prozkoumávat aplikace, knihy a videa pro rozvoj, vzdělávání i zábavu. Google Kids Space funguje souběžně s Google účtem dítěte, který mohou rodiče spravovat pomocí rodičovské kontroly Family Link.

Bohatou výbavu pak uzavírají stereo reproduktory s technologií OZO Playback, dva mikrofony pro kvalitní schůzky přes internet, 8MP zadní a 5MP přední fotoaparát

 

Cena a dostupnost

Tablet Nokia T20 míří v těchto dnech do prodeje v modré barevné variantě, s LTE konektivitou a ve specifikaci 4 GB RAM a s 64GB úložištěm za cenu 5 999 Kč.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*