Nokia 2.2 je dostupná exkluzivně u T-Mobile

Finská společnost HMD Global oficiálně oznámila příchod mobilu Nokia 2.2 na náš trh. Jeho prodeje již startují exkluzivně u růžového operátora T-Mobile. Nokia 2.2 zapadá do kategorie low-endových, tedy levných mobilů. Zaujmout však může zcela čistým operačním systémem Android 9.0 Pie, který je zapojen do programu Android One a zajišťuje pravidelní aktualizace.

 

Uvnitř Nokie 2.2 tepe čtyřjádrový procesor MediaTek A22 s taktem 2 GHz a o výkon se dále starají paměti 2 GB RAM. K dispozici je 16 GB interní úložiště, ale to lze rozšířit paměťovou kartou microSD o maximální kapacitě 400 GB.

Čelní plochu okupuje 5,71“ IPS displej s rozlišením HD+. Výrobce se i u tak levného mobilu snažil minimalizovat rámečky kolem displeje a na horní části displeje se nachází miniaturní kapkovitý výřez s 5 Mpx selfie kamerou. Na zádech se pak nachází jeden fotoaparát s rozlišením 13 Mpx, světelností f/2.2 a přisvětlovacím LED bleskem.

Dostupnost:

Nokia 2.2 je v současné době dostupná pouze u operátora T-Mobile, kde si ji můžete k tarifu zakoupit. Oficiální e-shop všem nejdříve nutí cenu s tarifem, ale po rozkliknutí nabídky tarifů lze zvolit nákup bez tarifu. Operátor také nabízí model Nokia 4.2 (podrobná recenze), která se mi zamlouvá více.

  • Nokia 2.2 s tarifem za 1 Kč/bez tarifu za 2 989 Kč
  • Nokia 4.2 s tarifem 1001 Kč/bez tarifu za 4 989 Kč

Zdroje: TZ, TMobile.cz, Nokia.cz

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*