Nechcete, aby vám někdo četl zprávy na displeji? Lze tomu zabránit! (Android, iOS)

Nechcete, aby někdo viděl dění na displeji vašeho telefonu? Tomu můžete snadno zabránit a stačí si pořídit sklo anebo si jen stáhnout mobilní aplikaci. Pokud máte žárlivou přítelkyni, cestujete hromadnou dopravou nebo máte zvědavé kolegy, tak rady níže určitě oceníte.

 

Řešení pro iOS:

Pokud jste uživatel iPhonu, tak bohužel neexistuje aplikace, která by umožňovala částečné krytí displeje. Můžete si však snížit jas na minimum, aby toho nebylo tolik vidět. Pokud ale ochranu soukromí myslíte opravdu vážně, tak můžete vyzkoušet nalepovací tvrzená skla PanzerGlass Privacy. Skla této řady chrání displej před poškozením, sledování selfie kamerkou a také sledování displeje ze stran, aby nikdo nic neviděl.

 

Řešení pro Android:

Pokud vlastníte mobil či tablet se systémem Android, tak můžete využít placené či zcela bezplatné aplikace. Před několika dny jsem psal o aplikaci Privacy Shade, kterou najdete již předinstalovanou v mobilech BlackBerry. Lze si ji stáhnout na mobily od jiných výrobců, ale po zkušební době musíte za služby BlackBerry Hub+ platit měsíční poplatek 26 Kč, což spoustu uživatelů odrazuje.

Vyzkoušet můžete bezplatnou aplikaci Privacy Filter Bold, která nabízí všechny funkce, jak je tomu u aplikace od BlackBerry. Barvu krytí i intenzitu si můžete měnit dle libosti, což je skvělé. Tvar viditelného okénka lze posouvat dle libosti, zvětšovat jej a také zmenšovat. Tuto aplikaci jsem si oblíbil a využívám ji denně.

 

 

Aplikace NO LUK řeší stejný problém, ale originálním způsobem. Neumožňuje částečné krytí displeje, jak je tomu u dvou předchozích zmíněných aplikací, ale celou plochu displeje. Zvolit si můžete libovolnou barvu, ale také různé vzory včetně postaviček Androidu nebo míčů. Intenzitu si lze opět nastavit dle libosti a jedná se o zajímavou aplikaci.

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*