Skla PanzerGlass Privacy pro iPhone zabrání zvědavcům sledování displeje a zaslepí selfie kamerku

Dánský výrobce PanzerGlass je známý tím, že nabízí velice kvalitní nalepovací tvrzená skla na displeje mobilů. Jedná se sice o dražší skla, ale jejich kvalita je výrazně na lepší úrovni, než levná skla za 200 Kč. Tvrzená skla PanzerGlass umí ochránit drahé displeje dotykových miláčků před poškrábáním či jiným poškozením. Výrobce se zaměřil také na uživatelé, kteří vyžadují soukromí během používání svého mobilu a nabízí skla řady PanzerGlass Privacy.

 

 

Již v loňském roce PanzerGlass představil tvrzená skla, která chrání displej před poškozením, ale také sledováním toho, co děláte na displeji. Funguje to tak, že celé dění na displeji vidí jen přímo hledící uživatel. Při pohledu ze stran není vidět vůbec nic, což může celá řada uživatelů ocenit.

 

 

 

Výrobce oficiálně oznámil také příchod nových skel PanzerGlass Privacy CamSlider. Ta chrání displej před poškozením, sledováním obsahu jinou osobou a také zaslepí čelní selfie kamerku. Tu si zalepují především uživatelé notebooků, což v některých případech i chápu. Pokud jste ale paranoidní a chcete 100% jistotu, že vás nikdo nebude sledovat i na mobilu, tak PanzerGlass do nových skel elegantně zabudoval záslepku selfie kamerky. Pokud se budete chtít vyfotit, tak záslepku lze elegantně odsunout a po vyfocení zas zasunout.

Skla se začnou na našem trhu prodávat u všech větších prodejců za doporučenou cenu 999 Kč. Dostupná budou pro mobily Apple iPhone 6,7,8 menší i větší Plus varianty, X/XS a také Xs Max a model Xr. V některých prodejnách může personál skla i odborně nalepit.

 

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*