Na český a slovenský trh přichází výrobce mobilů TECNO

Na český a slovenský trh přichází další výrobce mobilních telefonů TECNO. Značka patří pod společnost TRANSSION Holdings a je známa především na africkém kontinentu. Na náš trh alespoň prozatím přichází dostupnější modely, ty se již začínají objevovat na e-shopech.

Modelové řady:

Na náš trh se dostanou zatím jen dostupnější řady TECNO Camon a TECNO Spark. Podle tiskové zprávy bude TECNO Mobile na náš trh postupně uvádět další mobily ze svého portfolia.

  • Řada PHANTOM: Vlajková loď v každém ohledu s nejlepšími technologiemi ve své třídě.
  • Řada CAMON: Profesionální fotoaparáty s vedoucím postavením v oblasti fotografie a videa
  • Řada SPARK: První volba pro mladou generaci/generaci Z
  • Řada POVA: Obří výkon, superrychlá, vždy zapnutá, perfektní herní zážitek

Jaký mobil TECNO je zajímavý?

Asi nejzajímavějším modelem je TECNO Camon 18 Premier. Mobil zapadá do střední třídy a na našem trhu se již prodává za cenu 8 990 Kč s DPH a často i dopravou zdarma.

Mobil nabízí hezký moderní design, velký 6,7palcový OLED displej s minimalizací rámečků a 120 Hz obnovovací frekvencí. O výdrž se stará akumulátor s kapacitou 4 750 mAh a mobil umí 33W rychlé nabíjení. Výkon zajišťuje procesor MediaTek Helio G96, 8 GB RAM a k dispozici je 256 GB interní úložiště.

Na webových stránkách se TECNO chlubí také fotoaparáty, které model TECNO Camon 18 Premier nabízí. Je třeba velice zajímavé, že mobil má optickou stabilizaci obrazu. Stabilizována je 12 Mpx ultraširokoúhlý kamera. Hlavní snímač má pak rozlišení 64 Mpx a světelnost f/1,6. Nechybí ani 8 Mpx teleobjektiv s 5x optickým zoomem.

Zdroje: TZ, Tecno-Mobile.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*