Logitech G Cloud Gaming Handheld je nová herní konzole pro cloudové hraní

Handheald jsou přenosné herní konzole, které si můžete vzít opravdu kamkoliv. V dnešní době můžete znát třeba Nintendo Switch nebo Steam Deck, ale pamětníci mohou znát také PSP od Sony. Mezi handheldy můžeme přivítat nově představené zařízení Logitech G Cloud Gaming Handheld.

Logitech G Cloud Gaming Handheld v sobě má operační systém Android 11 se všemi potřebnými Google službami. Stáhnout a zahrát si tedy můžete své oblíbené mobilní hry, ale Logitech se chlubí také moderním cloudovým hraním. Konzole totiž podporuje hraní skrze služby NVIDIA GeForce Now a Xbox Cloud Gaming od Microsoftu. Zahrajete si tedy poměrně dost náročných her.

Zdroje: Logitech

O výkon konzole se stará procesor Qualcomm Snapdragon 720G s maximálním taktem 2,3 GHz. Paměť RAM výrobce na stránkách blíže nespecifikuje, ale u cloudového hraní je výkon konzole vlastně tak nějak jedno. Důležitá je konektivita skrze 2,4 GHz a 5 GHz běžné Wi-Fi sítě (Wi-Fi 5), k dispozici je Bluetooth 5.1 a vložit lze i paměťovou kartu.

Konzole má všechna podstatná tlačítka a joysticky, jak to můžete znát u jiných handheldů nebo gamepadů. Hráč si pak dění hry užívá na 7palcovým IPS displeji s poměrem stran 16:9 a Full HD rozlišením. Má maximální jas 450 nitů a 60 Hz obnovovací frekvenci. O zvuk se stará dvojice stereo reproduktorů, 3,5 mm jack konektor pro připojení bezdrátových sluchátek a zmíněné Bluetooth podporuje kodek Qualcomm aptX.

  • Rozměry konzole: 256,84 x 117,21 x 32,95 mm
Zdroje: Logitech

 

Cena a co je v prodejním balení?

Logitech G Cloud Gaming Handheld je již teď na oficiálních stránkách výrobce v předprodeji dočasně za akční cenu $299,99 (asi 7 366 Kč). Plná cena byla stanovena na $349,99 (asi 8 594 Kč). Poštovné je pak dle stránek bezplatné.

Konzole je po obdržení klasické dva roky v záruce a v prodejním balení najdete také nabíjecí adaptér, USB-A na USB-C nabíjecí kabel a různé návody.

Zdroje: Logitech
Zdroje: Logitech

Zdroje: Logitech

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*