Léto s HTC U Ultra #2 – Dva povedené displeje

Většinu čelní strany mobilu HTC U Ultra zabírá obří 5,7″ displej. Díky své velikosti může nahradit i malé tablety a díky typu Super LCD5 a vysokému rozlišení QuadHD nabízí skvělou podívanou. Jedním z lákadel U Ultra je také druhý displej, který se umístil elegantně hned nad obří displej vedle selfie kamerky.

Nejdříve se podívejme na obří displej. Někomu může velikost vadit, ale já jsem milovníkem obřích phabletů. Displej U Ultra jsem si zamiloval. Jsem uživatel, který má velké ruce a s ovládáním jednou rukou jsem neměl žádné problémy. Za celé léto jsem si displej moc užil a to především ke hraní her. Podání barev je velice dobré a dost tomu přidává i grafický čip, který zvládá hraní her na maximální detaily bez sebemenšího problému.

Viditelnost na slunci je na výborné úrovni a s používáním na přímém slunci během léta jsem neměl problémy se čtením článků, sledování videí ani s focením. 2.5D sklo Gorilla Glass 5 je také velice příjemné a díky zaoblení rohy nijak neškrábou.

Jak hráč náročných her jsem si hraní na obřím displeji zamiloval. S kombinací povedeného velkého displeje a výborným zvukem o kterém si můžete přečíst v předchozím článku je hraní her zážitek. Během svého testování jsem hrál především náročné hry.

 

Sekundární displej je skvělým pomocníkem, jak jsem se již zmiňoval v podrobné recenzi. Druhý displej nemá moc mobilů a v podání HTC se malý displej vydařil. Je sice malý, ale šikovný. Jeho úhlopříčka činí 2,05″ (palců) a nabízí užitečné funkce. Během mého používání jsem si tento displej oblíbil a používal nejvíce k ovládání hudebního přehrávače. Při spuštění hudby se na malém displeji zobrazí všechny potřebné ovládací prvky. Během poslechu hudby jsem bez problémů mohl prohlížet fotky na Instagramu a bez rušení přeskakovat písně klepáním na malý displej. Dost jsem používal také 6 ikonek aplikací nad displejem, které chci mít po ruce. Aplikace jsem nemusel nijak hledat a jedním klepnutím jsem spustil svítilnu, VPN či fotoaparát.

Sekundární displej umí ovládat hudební přehrávač

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*