Vyzkoušejte užitečnou kalkulačku od Xiaomi pro všechny mobily s Androidem

Výrobce Xiaomi je znám tím, že operační systém Android masivně upraví vlastní nadstavbou MIUI. Výrobce se také věnuje vlastním aplikacím, které jsou ve většině případech povedené a obohacené o užitečné funkce. Stále více výrobců publikuje své vlastní aplikace do Google Play pro mobily všech značek. To samé udělalo i Xiaomi.

Aplikace Mi Kalkulačka je zdařilá i po stránce designu. Vše je hezky přehledné a kompletně v češtině. Nejlepší jsou však její funkce, které otevřete klepnutím vlevo nahoře na malou ikonku. Lze tedy bez problémů převádět měny, vypočítat hypotéku, délku, obsah, objem, rychlost, používat vědeckou tabulku a další funkce.

Už nějakou dobu bylo možné stáhnout Mi Kalkulačku neoficiálně z APKMirroru. Jednalo se o nedodělané verze a na žádném z mobilu mi nefungovala úplně šťastně. Nyní ji lze bezplatně stáhnout z Google Play pro všechny mobily s Androidem 4.1 a novějším. V Obchodu Play může mít podivné jméno s rozsypaným čajem, ale po instalaci se jméno změní a v mobilu ji naleznete jako Mi Kalkulačku. Aplikaci jsem testoval na mobilu HTC U Ultra a Xiaomi Mi5.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*