Jak stahovat hudbu ze Spotify, YouTube Music a YouTube zdarma?

Stahujete v dnešní době ještě MP3 soubory? Myslím si, že stahování hudby ve formátu MP3 tak nějak umřelo, protože dnes již každý využívá Spotify, Apple Music, YouTube Music, YouTube či jinou službu. Existují však i nástroje, které umí hudbu stahovat právě z některých těchto služeb zcela zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Nejprve upozornění!

Je dobré upozornit, že streamovací služby hudby dnes nestojí moc. Pořídíte je často za přibližně 150 Kč/měsíc, což si myslím, že si to může dovolit každý. Je třeba se zamyslet také nad tím, že i velké služby jsou často prodělečné, protože mají velké náklady. Musí vyplácet umělce, platit různá práva, zaměstnance, pojištění a spoustu dalších nákladů. Je tedy morálně správné za streamovací službu zaplatit.

Tento článek tedy berte jen a pouze informativně, ne jako nabádání ke stahování hudby z jakékoliv služby.

 

Spotiflyer – pro Android, Windows, Mac i Linux

Spotiflyer je jednoduchý nástroj, který je dostupný pro mobily, ale i počítače zcela zdarma. Vlastně funguje tak, že do něj vložíte odkaz na hudbu ze Spotify, YouTube, YouTube Music, SoundCloud, Jio-Saavn, Gaana a vývojář slibuje, že brzy se dočkáme dalších podporovaných služeb. Vyzkoušet můžete i webovou verzi bez instalace, ale ta alespoň zatím je v beta testování a nefunguje zatím s moc službami.

Hudba je stahována ve vysoké kvalitě, tedy ve 320 kbps a lze ji stahovat třeba i z bezplatného účtu Spotify nebo YouTube Music.

Jak aplikaci stáhnout?

 

 

Ukázka, jak rychle na mobilu stáhnout hudbu ze Spotify a YouTube Music:

 

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*