Huawei P30 Pro s odstupem času #1 – focení s 5x a 10x zoomem

Huawei P30 Pro je letošním vlajkovým modelem, který se stále nachází na seznamu těch nejlepších fotomobilů. Tento model jsem již důkladně testoval a recenzi si již můžete přečíst. Občas je však dobré se k testování některým mobilům vrátit, protože některé jejich vlastnosti jsou s odstupem času vylepšené, a to díky softwarovým aktualizacím.

 

P30 Pro během času obdržel aktualizace, o kterých výrobce tvrdí, že vylepšují kvality fotoaparátů. V tomto článku si níže můžete prohlédnout snímky s 5x a 10x zoomem. Za horšího světla jsou dokonce snímky s 10x zoomem a nočním režimem lepší, než s 5x zoomem.

Lepší je také automatika a byl jsem mile překvapen tím, že dokázala automaticky vybrat budovu v pozadí, i když mi v cestě stála méně zajímavá větev. Vylepšeno tedy pravděpodobně bylo i strojové učení.

Mohu potvrdit, že výrobce alespoň v oblasti zoomu nelhal a snímky jsou po aktualizacích lepší. Vylepšeno bylo barevné podání, ostrost a skvěle konečně funguje i noční režim s 10x zoomem. Dobré je také zmínit, že všechny fotky níže jsou pořízeny s verzí systému Android 9.0 a sestavením: 9.1.0.193 (EMUI 9.1).

Všechny tři snímky jsou pořízeny s nočním režimem, v téměř úplné tmě
Za špatných světelných podmínek, zaostřeno dotykem prstu, noční režim

Horší světlo, ve výhledu překážela větev – přesto automatika automaticky zaostřila budovu

Automatika, horší světlo (zataženo)

Vyfoceno za chůze, zaostřeno prstem na displej

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*