Huawei Nova 9 SE se nabije do 36 minut a dostanete k němu sluchátka nebo hodinky

Společnost Huawei na náš trh přispěchala s dalším mobilem Huawei Nova 9 SE. Design mobilu vychází z modelu Nova 9 a i na našem trhu je k dispozici v modrém, černém a údajně později i v bílém barevném provedení.

Mobil si můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Huawei za 8 499 Kč s DPH. Vybrat si k němu můžete do 3. 4. 2022 i dárek bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 4i nebo hodinky Huawei Watch Fit New. – odkaz do obchodu

A co nový model Nova 9 SE vlastně nabízí? Chlubí se procesorem Qualcomm Snapdragon 680, 8 GB RAM a 128 GB interním úložištěm. IPS displej má úhlopříčku 6,78palce, 90 Hz obnovovací frekvenci a FullHD+ rozlišení. Hlavní zadní fotoaparát má pak 108 Mpx rozlišení se světelností f/1,9 a ultraširokoúhlý fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a světelností f/2,2.

Pod zadním krytem se nachází akumulátor s kapacitou 4000 mAh, což je na dnešní poměry průměrná kapacita, která nijak neoslní. Oslnit vás však může 66W rychlé nabíjení, díky kterému se mobil z úplného vybití do 100% stavu nabije za 36 minut. Je také fajn, že nabíječku najdete přímo v balení mobilu.

Jelikož jsou na Huawei stále uvaleny americké sankce, tak tento model postrádá podporu sítí páté generace (5G). V mobilu se nachází systém Android s novou povedenou nadstavbou EMUI 12, ale bohužel bez podpory služeb Google.

Zdroje: Huawei
Zdroje: Huawei

Zdroje: TZ, Huawei

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*