Jak do mobilů Huawei nainstalovat YouTube, Messenger a další aplikace

Huawei se v loňském roce stal obětí obchodní války mezi USA a Čínou. Všechny nové mobily značky Huawei a Honor tedy již tedy nemohou mít služby Googlu. To znamená, že tedy nebudou mít ani Obchod Play, ze kterého si každý stahuje aplikace. Jak tento problém řešit? Je to vůbec možné?

Kde si tedy většinu známých aplikací stáhnout, když již takový mobil máte? V mobilu najdete obchod s aplikaci AppGallery, kde se nachází poměrně dost aplikací, ale stále ty klíčové chybí. Můžete si tedy vyzkoušet alternativní obchody, kterých je poměrně dost. Asi nejlepší je Amazon Appstore, kde najdete aplikace Facebook, Messenger, TikTok, Instagram, Spotify a další známé aplikace.

 

Aplikace MoreApps a APKPure

Nejdříve doporučuji nainstalovat aplikaci alternativního obchodu s aplikacemi APKPure. Nemusíte se do něj vůbec registrovat. Poté stačí navštívit obchod AppGallery od Huawei, najít aplikaci MoreApps a najít si aplikace, které potřebujete. Danou aplikaci stačí rozklepnout a klepnout na ikonu obchodu APKPure, odkud ji do mobilu doinstalujete. Vyhledávat však můžete i přímo v APKPure.

Skenuj pro stažení APKPure

 

 

YouTube aplikace

Nějakou dobu bylo možné se do doinstalované aplikace YouTube přihlásit, ale to v současné době již není možné. Pokud však chcete aplikaci YouTube do svého mobilu, tak se budete muset obejít bez přihlášení ke svému Google účtu. Pokud přihlášení vyžadujete, budete muset se spokojit s webovou verzí.

Pokud aplikaci i bez přihlášení chcete, tak doporučuji aplikaci YouTube Vanced. Jedná se o upravenou aplikaci YouTube, která se od originálu takřka neliší. Její výhodou je blokování reklam, přehrávání videa na pozadí i se zamčenou obrazovkou.

Aplikaci si můžete stáhnout z oficiálních stránek vývojářů, odkud bude stažena ve formátu .APKs. Tento soubor je třeba nainstalovat skrze aplikaci SAI. Celý postup instalace je velice jednoduchý a popsal jsem jej ve svém návodě.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*