Rozdíly náramků Huawei Band 6 a HONOR Band 6

Společnost HONOR se od mateřské společnost Huawei již zcela oddělila a je samostatná. Některé produkty se však těm od Huawei stále v mnoha ohledech podobají. V tomto krátkém článku jsem se podíval na porovnání dvou nových chytrých náramků Huawei Band 6 a HONOR Band 6.

Když se podíváte na design obou náramků, tak rozdíl najdete především v barvách. Náramek od Huawei vypadá o něco lépe, ale taky je o pár stovek dražší. Stejné je i připojení řemínku i umístění zamykacího tlačítka. Rozdíl však najdete na levém boku, kde u HONORu najdete logo. Zamykací tlačítko u HONORu má také červené zvýraznění.

V obou náramcích najdete také totožný operační systém, ten je zcela počeštěný, což velká část uživatelů jistě ocení. Rozdíl však najdete v cifernících. Náramek od HONORu nabízí více bezplatných ciferníků, zatímco Huawei však zas nabízí možnost si velké množství ciferníků zakoupit za pár drobných. Náramek od Huawei také umí měřit až 96 různých aktivit, zatímco náramek od HONORu “jen” 10 aktivit.

Jaký náramek si tedy zakoupit?

Pokud se mezi oběma náramky rozhodujete, tak rozhodující může být jen barva, výběr ciferníků zdarma a také cena. V době psaní článku se náramek od HONORu prodával za 1 290 Kč s DPH, zatímco náramek od Huawei za 1 490 Kč s DPH. Rozdíl ceny je tedy dle mého názoru také zanedbatelný.

Huawei Band 6
HONOR Band 6

 

Mohlo by vás zajímat

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

3 komentář

  1. Já rozhodně jdu do HONORU, mám od nich telefon a měl jsem starší verzi náramku.. mám jejich produkty rád.

  2. Náramek se mi moc líbí. Mám objednaný pro sebe i pro přítelkyni, snad se bude líbit.

  3. Já jsem šla do Honor Band 6. Líbí se mi výdrž baterie, cena i barevné zpracování. Navíc mám i telefon, a tak bude propojení jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*