HTC U12/U12+ – Jak bude vypadat letošní vlajková loď HTC?

Aktualizováno: 17.5.2018:
Těsně před představením unikají další podrobné specifikace chystaného modelu HTC U12+. Pro zvětšení klikněte na obrázek.

 

Aktualizováno: 2.5.2018:

 

 

Aktualizováno 10.4.2018:

Na internetu se objevila zadní část krabičky údajně chystaného modelu HTC U12. Jedná se o zadní část krabičky, která u HTC mobilů tradičně znázorňuje některé specifikace. Chybět by neměl 5,5″ displej, procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM, variantu se 128 GB interního úložiště a chybět by nemělo překvapivě ani rychlé nabíjení Quick Charge 4+ včetně bezdrátového nabíjení.

 

 

 

Aktualizováno 5.1.2018:

Tchajwanská společnost HTC v minulém roce dle mého po letech ukázala hezká a velice zajímavá zařízení. Zařízení zaujala především svých designem, který přináší zajímavé odlesky a barevné varianty. Jedná se o zdařilou vlajkovou loď HTC U11, která v recenzi dopadla velmi dobře a dále také phablet HTC U Ultra. Společnost později také představili dvojici novinek HTC U11+ a cenově dostupnější model HTC U11 Life s čistým Androidem.

Render přední části údajného mobilu HTC U12

 

Na internetu se objevil render údajné letošní vlajkové lodi HTC U12. Na renderu toho bohužel není moc vidět, protože se jedná jen o čelní stranu. Vypadá to tak, že by ochranné sklo displeje mělo být lehce zaoblené, jak tomu bylo u modelu U11, ale není jasné kam až rámečky sahají. Dle spekulací by displej dále měl mít rozlišení 4K, dvě čočky fotoaparátů, čtečka otisků prstu by se místo přední části měla přesunout na záda, jak tomu je u modelu U11+ a o výkon by se měl starat procesor Qualcomm Snapdragon 845.

 

Zdroje: deccanchronicle.com, Gizmochina

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*