HONOR X7 vstupuje do ČR! Nalákat se snaží na Google služby a výdrž

Společnost HONOR na náš trh přichází konečně s dalším mobilem. Tentokrát se jedná o mobil HONOR X7, což je dostupný mobil, který se již prodává na všech velkých e-shopech. Dostupný je dočasně za akční cenu 4 490 Kč. Mobil se chlubí čtečkou otisků prstů v zamykacím tlačítku, velkým displejem, systémem Android 11 s příjemnou nadstavbou MagicUI 4.2 a přítomností všech Google služeb.

Zdroje: HONOR

HONOR X7 nabízí 6,74palcový IPS displej s HD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí. O výkon se stará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 680 a paměti 4 GB RAM. RAM bude možné rozšířit o další 2 GB RAM, a to skrze interní úložiště, to má kapacitu 128 GB. V mobilu je pak akumulátor s kapacitou 5000 mAh a k nabíjení slouží oboustranný nabíjecí konektor USB-C. Podporované je až 22,5W drátové nabíjení.

Když se podíváte na záda mobilu, tak si ihned jistě vzpomenete na loňský model HONOR 50. Modul na zádech nabízí čtyři fotoaparáty s přisvětlovacím LED bleskem. Hlavní snímač má rozlišení 48 Mpx a světelnost f/1,8. Druhý snímač má rozlišení 5 Mpx, světelnost f/2,2 a jedná se o ultraširokoúhlý fotoaparát. Zbylé dva fotoaparáty mají 2 Mpx rozlišení a slouží pro makro a hloubku ostrosti. Pro selfíčka je pak přítomna 8 Mpx kamerka se světelností f/2,0.

Zdroje: HONOR

Jedná se o dostupný mobil, takže na 5G sítě musíte zapomenout. Mobil však podporuje všechna LTE/4G pásma na našem trhu, takže s mobilním internetem nebudou mít uživatelé problém. Připojit se lze také ke 2,4 GHz a 5 GHz Wi-Fi sítím. K dispozici je i Bluetooth 5.1, podpora OTG a pro mapy a navigace slouží systémy: GPS, Galileo, GLONASS a Beidou. NFC bohužel alespoň dle stránek výrobce mobil nemá, což je velká škoda…

Zdroje: TZ, HONOR

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*