Podívejte se na video, jak HONOR testuje odolnost svých mobilů

HONOR to s mobilními telefony myslí opravdu vážně a na domovském čínském trhu se mu alespoň dle dostupných informací daří. Výrobce se však chce znovu prosadit i na našem trhu a už teď si můžete u nás koupit mobily HONOR se systémem Android obsahující veškeré Google služby.

Nedávno jsem na tomto webu publikoval podrobnou recenzi mobilu HONOR Magic4 Lite 5G (odkaz na recenzi), který jsem v recenzi především chválil. Výrobce však na náš trh uvádí také další modely, a to HONOR X7 a HONOR X8. Objevují se také informace, že brzy se dočkáme také dalších modelů.

Mobily HONOR jsou již pár let kvalitní nejen svým softwarem, ale také hardwarem. HONOR sice již nespadá pod Huawei, ale stále zachovává svou kvalitu. Níže se můžete podívat na nové video, které české zastoupení společnosti publikovalo na svůj YouTube kanál. Ve videu můžete vidět, jak výrobce testoval odolnost právě již zmíněného modelu HONOR Magic4 Lite 5G. Stejně tak jistě testuje i ostatní mobily.

Zdroje: YouTube

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Pěkné video. Bohužel už jsem sama odolnost své nové X8 párkrát otestovala v praxi a co mě mile překvapilo, telefon stále vypadá jak nový, takže to evidentně fakt funguje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*