HONOR Gaming+ zlepší hraní her na mobilu HONOR View20

Honor si je vědom toho, že uživatelé milují mobilní hry. Na veletrhu MWC 2019 společnost představila své nové softwarové řešení HONOR Gaming+. To budou moci využít majitelé mobilu Honor View20 a díky tomu si budou moci vychutnat lepší grafický zážitek mobilních her.

 

Novinka HONOR Gaming+ dorazí majitelům Honoru View20 pomocí systémové aktualizace. Upgraduje tak tedy grafický čip Mali-G76 a optimalizuje přenos dat procesoru, grafiky a pamětí RAM. Navýšení výkonu a lepší optimalizaci vypomáhá umělá inteligence, která předpovídá nároky operací a sleduje FPS (snímky za vteřinu) během hraní her. Díky těmto a dalším úkonům může funkce HONOR Gaming+ výrazně navýšit grafický výkon, nabídnout vyšší jas, kontrast a lepší podání barev ve hrách.

Navyšování výkonu má však často za následek větší spotřeby energie. Honor se zaměřil i na tento problém a software Gaming+ snižuje spotřebu energie během hraní populární hry Fortnite 20,34% (návod k instalaci hry). Tady je vidět úzká spolupráce společnosti Honor s Epic Games a uživatelé Honoru View20 také zcela zdarma mohou využít skin HONOR Guard do Fortnite. Optimalizace se dočkali také hry QQ Speed a Arena of Valor.

 

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*