Honor spouští diskuzní fórum HONOR Club a uzavřel partnerství s Fortnite

Dnes proběhlo první setkání fanoušků značky Honor, kde jim byl představen nový levný smartphone Honor 8A a další novinky. O vstup na setkání uspořádala společnost soutěž a dostalo se na něj vyvolených 30 fanoušků. To ale není vše a Honor se rozhodl uzavřít partnerství s vývojáři velice populární hry Fortnite a spustit HONOR Club.

 

Honor oznámil spuštění diskuzního fóra HONOR Club, který bude přístupný všem fanouškům v následujících dnech. Uživatelé se budou moci zaregistrovat na nové propracované stránky HiHonor.cz a přispívat do diskuzí. Fanoušci si tak budou moci radit a vyměňovat různé zkušenosti.

Společnost Honor uzavřela partnerství s Epic Games, kteří stojí za velice populární hrou Fortnite. Hra se před několika měsíci dostala i na mobilní telefony s platformou Android a lze ji hrát pouze na vybavenějších a často tedy dražších zařízeních (návod ke stažení). Pokud vlastníte nový vlajkový model Honor View20, tak dostanete ve hře exkluzivní přístup k HONOR Guard Outfitu. Stačí si stáhnout poslední aktualizaci hry a v nastavení zvolit snímkování na 60 FPS.

 

Sleduj na Instagramu:

3 thoughts on “Honor spouští diskuzní fórum HONOR Club a uzavřel partnerství s Fortnite”

  1. Prosím neznáte někdo fórum nebo url fóra, kde jsou majitelé Honorů? a nejlépe bych tam mohl položit dotaz ohledně nastavení?

  2. Já si myslím, že honor diskuzní fórum nebo jak to nazvat, už je spuštěné community.hihonor.com/cz/index

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*