Test výkonu mobilu HONOR 70 – zvládne nejnáročnější mobilní hry?

HONOR 70 zapadá do střední třídy, kde jsou uživatelé přeci jen už trošku náročnější. Nesmí chybět tedy slušný výkon a srdcem mobilu je osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 778G Plus. Na náš trh se dostala konfigurace s 8 GB RAM a 128/256 GB interním úložištěm. Paměti RAM se také skrze funkci HONOR RAM Turbo umí automaticky navýšit skrze interní úložiště o další 2 GB.

Po představení HONORu 70 jsem se dost zajímal o to, jak si mobil poradí se hraním nejnáročnějších mobilních her. U zahraničních recenzentů jsem bohužel našel jen testy se hrami Call of Duty: Mobile nebo PUBG: Mobile. Jedná se sice o skvělé hry, ale na dnešní poměry nepatří mezi ty nejnáročnější. Myslím si tedy, že nejsou vhodné pro testování výkonu.

Testu výkonu v AnTuTu Benchmark, AnTuTu Storage Test a Geekbench 5

Do mobilu jsem musel nainstalovat nejnáročnější mobilní hru Fortnite, ale i Apex Legends. Mile překvapen jsem byl tím, že i špatně optimalizovaný Fortnite bylo možné hrát na maximální možné grafické nastavení. Velmi spokojený jsem byl i s vysokým výkonem Apex Legends, ale ten nebylo možné hrát na maximální možné nastavení (Original).

  • Fortnite: 40-54 FPS na nejvyšší grafické nastavení (EPIC)
  • Apex Legends: 60 FPS (Ultra) na střední grafické nastavení (Normal)
  • Apex Legends: 50 FPS (Very High) na vysoké grafické nastavení (ExtremeHD)

HONOR 70 má tedy výkon na ty nejnáročnější mobilní hry současnosti a výrobce výborně zvládnul i chlazení procesoru. Příjemnému hraní pomáhá také moc pěkný OLED displej, velmi dobrá výdrž na jedno nabití a rychlé drátové nabíjení.

Grafické nastavení hry Fortnite
Mobilní hra Fortnite
Nastavení Apex Legends pro hraní s 50 FPS
Nastavení Apex Legends pro hraní se 60 FPS
Mobilní hra Apex Legends

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*