Nový HONOR 70 dorazil na test. Jak se povedl design a ergonomie?

Společnost HONOR na veletrhu IFA 2022 v Berlíně pro Evropský trh představila nový mobil HONOR 70. Ten se svými oficiálními cenami řadí do střední třídy, kde jsou uživatelé už trochu náročnější a vyžadují líbivý design.

Zdroje: HONOR

Jsem rád, že i na náš trh se mobil dostal ve všech třech barevných provedeních. Především ženy asi ocení perleťovou variantu Crystal Silver a pro konzervativce je k dispozici černá nebo zelená varianta. U staršího modelu HONOR 50 se mi hodně líbila právě zelená Emerald Green verze a jsem rád, že i novinku mám možnost testovat v této barvě.

HONOR 70 se snaží být elegantním mobilem, což se mu dle mého názoru daří. Moc se mi líbí, že výrobce zakřivil nejen displej, ale i zadní skleněný kryt. Díky tomu dokonale padne do rukou a příjemně se ovládá pomocí gest. Ergonomii výrobce zvládl tedy skvěle a pochválit musím i jeho konstrukční zpracování. Zakřivený displej i zakřivený zadní kryt dokonale zapadají do plastového rámečku mobilu. Mobil se vlastně drží a ovládá díky zakřivením stejně dobře, jako kdysi Huawei P30 Pro nebo Huawei P40 Pro.

Jsem i mile překvapen jeho 178 gramovou váhou. Vzhledem k velikosti mobilu: 161,4 x 73,3 x 7,91 mm a kapacitě akumulátoru 4 800 mAh jsem čekal, že bude něco těžší.

Více o mobilu se budu rozepisovat v nadcházejících článcích, ale i podrobné recenzi. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*