Jak je na tom HONOR 50 s výkonem a hraním her?

HONOR na náš trh konečně přinesl nový mobil HONOR 50, který zaujme třeba tím, že již konečně má všechny Google služby a plnou podporu sítí 5G. Podrobnou recenzi mobilu si již brzy budete moci přečíst, ale v tomto krátkém článku jsem se podíval na výkon a hraní her na HONORu 50.

Podívejme se prvně na nějaké ty papírové specifikace. V útrobách mobilu tepe osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 778G, kterému asistují paměti 6 GB RAM a 128 GB interní úložiště (UFS 2.1). K dispozici je ale i verze s 8 GB RAM a 256 GB interním úložištěm.

A jak je na tom tedy s tím výkonem? No, velice dobře. Je dostatečný pro všechny běžné aplikace, multitasking, běžící aplikace na pozadí, a i ty nejnáročnější mobilní hry. Na problémy s výkonem jsem jednoduše nenarazil a hrál jsem i nejnáročnější mobilní hru Fortnite na maximální možné grafické nastavení. Hra se hrála příjemně, bez záseků a nadměrného přehřívání.

Test v AnTuTu Benchmark, AnTuTu Storage Test a Geekbench 5
Grafické nastavení Fortnite

>>Mohlo by se vám také líbit:

5 komentář

  1. Jan Valšíček

    Honor s tímto telefonem předvedl, že umí udělat kvalitu. Nádherná design, pozoruhodný fotoaparát a cena k tomu adekvátní. 10/10

  2. Telefon doma mám, hraju na něm hry pořád a nemůžu si stěžovat. Souhlasím, že se nijak nepřehřívá, hra se neseká, běží jak má. Honor 50 je super telefon za velmi pěknou cenu.

  3. Upřímně jsem pravidelný hráč mobilních gamesek a na svůj aktuální telefon Honor 50 si nemůžu zatím stěžovat :). Veškeré hry (CoD Mobile…) mi rozběhne na plné nastavení bez žádného sekání!

  4. Pravda, Honor 50 je prostě top! Rychlost i rozlišení je pro gamery jako dělaný, všechno běží jako po másle

  5. Myslím, že výkon telefonu je výborný. Nepřehřívá se, neseká se. Super. A to hraju opravdu náročné hry. Já jsem s ním spokojený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*