Honor 20 a Honor 20 Pro – Dostanou se na náš trh a budou mít služby Googlu?

Čínská společnost Huawei začíná mít kvůli obchodní válce problémy. To ale neznamená, že by se společnost vykašlala na představování nových modelů. Dceřiná společnost Honor představila hned trojici nových modelů Honor 20 Lite, Honor 20 a Honor 20 Pro. Jedná se o velice zajímavé modely, které se snaží nabídnout líbivý design, Android 9.0 Pie a kvalitní fotoaparáty.

 

Honor 20 Lite je nejlevnější z trojice modelů a na našem trhu se již prodává, ale co Honor 20 a Honor 20 Pro? Hned po jejich představení se vynořila zpráva o tom, že nejdražší model 20 Pro nestihl certifikaci Androidu. To znamená, že by nesměl nabízet služby Googlu… Později se spekulovalo také o tom, že odlehčenější Honor 20 se na globální trh také nedostane, což řadu zájemců zamrzelo.

Společnost oficiálně potvrdila, že zajímavý kousek Honor 20 se dostane i na globální trh! Bude mít tedy všechny Google služby, jak je známe a bude dostávat aktualizace systému. Pravděpodobně se bude jednat o úspěšný model, protože v domovské Číně se jej za pouhých 14 dní prodalo milion kusů.

„Pro společnost HONOR je to významná příležitost, protože jsme dosáhli rekordně vysokého prodeje modelu HONOR 20,“ řekl George Zhao, prezident společnosti HONOR. „Jsme nadšení z toho, že můžeme oznámit celosvětovou dostupnost HONOR 20 našim stálým fanouškům, kteří byli neúnavní ve své podpoře našich inovativních produktů.“ 

Co ale nejvyšší model Honor 20 Pro? O tom se bohužel mlčí, což je velká škoda… Můžeme tedy jen doufat, že se nakonec u nás ukáže.

Honor 20
Honor 20 Pro
Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*