Fotoaplikace z nových mobilů Nokia je ke stažení i pro ostatní mobily (Android)

Finská společnost HMD Global nám v loňském a letošním roce ukazuje, že se snaží nabídnout mobily značky Nokia, které se budou řadit mezi ty nejlepší. Dobrým příkladem je Nokia 9 PureView, která dost možná bude nejlepším fotomobilem roku a nabízí 5 čoček fotoaparátů.

 

Počet čoček ale nemusí moc znamenat, jak ukázal Google u svých mobilů Pixel. Kvalitám fotek v dnešní době dost vypomáhá software. Pokud rádi zkoušíte jiné fotoaplikace, tak můžete vyzkoušet právě tu z nových mobilů Nokia. Jedná se o verzi z nových mobilů Nokia 7.1, Nokia 8.1 a dalších. Disponuje povedeným automatickým HDR, režimem živého bokehu (manuální nastavení rozostření), opravdu vydařený manuální režim, animoji, možnost pořizovat zpomalená videa, časosběrná, využívat živé fotografie (animace) a další povedené funkce.

Aplikaci můžete stáhnout mimo Obchod Play i do mobilů jiné značky v podobě APK souboru. Během psaní tohoto článku jsem testoval verzi: hmdcamera_91.9.1130.40-9558b747.apk (všechny verze APK) na mobilech ASUS ZenFone Max Pro M2, ZenFone Max M2, BlackBerry KEY2 LE a HTC U12+. Aplikace všude fungovala obstojně a za vyzkoušení stojí. U žádného ze zmiňovaných mobilů však nebylo možné využívat blesk. Tato možnost pravděpodobně dorazí v další portované verzi.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*