Funkce Alternative ID od Surfshark VPN umí generovat anonymní adresy

Surfshark je populární VPN služba pro skrývání identity při používání internetu a různých aplikací. Služba se neustále snaží zdokonalovat a nabízet i nějaké další funkce. Umí upozornit třeba na únik přihlašovacích údajů, údajů z platebních karet, má zabudovaný antivirus, umí blokovat reklamy a sledující prvky na webu i v aplikacích, má anonymní vyhledávač a nově služba testuje funkci Alternative ID. Ta slouží pro generování zahraničních adres a dalších údajů.

Asi každý se někdy setkal se stránkou, kde nechtěl zadávat skutečnou adresu bydliště a další údaje, ale služba tyto údaje vyžadovala. Najít si ve vyhledávačích můžete různé zahraniční adresy, ale to je přeci jen pomalé a smyšlené adresy různé služby neakceptují. Nová funkce Alternative ID umí na pár kliknutí vygenerovat jméno, zahraniční adresu (USA, Německo, Austrálie, Dánsko). Vybrat si i můžete anonymní e-mailovou adresu.

Kde službu najdu?

Funkci Alternative ID si mohou v testovací beta verzi užít všichni předplatitelé služby. K anonymizační VPN tedy dostanete další bonusové funkce pro vyšší soukromí a bezpečnost na internetu. Nová funkce se pomalu dostává do desktopových i mobilních aplikací a používat ji můžete i přímo na webu my.surfshark.com/alternative-id/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*