ExpressVPN ve Windows blokuje reklamy a obsah pro dospělé

ExpressVPN je výborná služba pro vyšší bezpečnost a anonymizaci při používání internetu. Má své konkurenční výhody, a to v nejlepší optimalizaci svých aplikacích pro všechny platformy, ale i častým obměňováním IP adres. V tomto směru je dle mých testů lepší, než třeba další kvalitní služby SurfSharkVPN a NordVPN.

ExpressVPN se neustále vylepšuje a snaží se nabídnout nejen anonymizaci, ale i blokování všech sledujících prvků na webových stránkách a v aplikacích. Nedávno do aplikace přišla funkce pro blokování různých trackerů. Uživatelé beta verzí aplikace pro Windows již mohou zapnout i blokování reklam a blokování webových stránek pro dospělé. Nová funkce se začne dostávat všem uživatelům této služby a myslím si, že dorazí do aplikací pro všechny platformy.

A kde funkce blokování zapnout?

Funkce pro blokování reklam a webů pro dospělé jsem mohl aktivovat hned pom aktualizaci aplikace. Můžete ji zapnout však i v: Menu aplikace vlevo nahoře, Options, Advanced Protection a zde můžete zapnout blokování sledujících trackerů, blokování malwaru a jiného škodlivého softwaru, blokování reklam a blokování stránek s pornem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*