Emulace Switch her v Yuzu na Androidu z USB flash disku?

Pokud chcete experimentoval s emulací her pro konzole Nintendo Switch, můžete narazit na problém, že ve svém mobilu nebo tabletu nemáte dostatek paměti. Čtenář se ptal, zda je možné PSN soubory her pro emulaci uložit na jiné zařízení a hry hrát bez ztráty svého pokroku. Ano, možné to je a je to překvapivě bezproblémové.

Nejdříve si přečtěte důležité upozornění…

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI, ŽE TENTO ČLÁNEK SLOUŽÍ VÝHRADNĚ INFORMATIVNĚ! Poukazuje pouze na existenci některého softwaru a jeho funkce. Nejedná se o návod a autor článku nikoho nenabádá k používání, stahování, úpravě, sdílení či jiné nakládání s jakýmkoliv obsahem.

Co pro externí ukládání her budu potřebovat?

Doporučuji sáhnout po nějakém slušnějším USB-C flash disku. Ty jsou dnes již opravdu levné a mají dostatečnou rychlost. Během testů jsem využíval flash disk USB Flash SanDisk Ultra Dual s USB-A a USB-C konektory a kapacitou 128 GB. Dostupný je ve více kapacitách třeba na Datart.cz.

Nechcete kupovat nový flash disk s USB-C? Pak stačí použít svůj stará flash disk s běžným velkým USB-A. Musíte však mít USB-C dongle, aby bylo možné USB-A připojit. To jsem vyzkoušel s donglem LINQ byELEMENTS 3in1 hub.

Jak číst hry z flash disku?

V emulátoru Yuzu musíte mít nastavené čtení PSN souborů z vašeho flash disku. Připojte flash disk k vašemu mobilu či tabletu, spusťte Yuzu, přejděte do nastavení, + Manage game folnders, vpravo dole tlačítko „+“ a vyberte váš flash disk.

Opravdu nepřijdu o postup ve hrách?

Vyzkoušel jsem různě přesouvat PSN soubory her z interního úložiště tabletu Xiaomi Pad 6 do USB-C flash disku skrze správce souborů. O postup jsem nepřišel a stačilo jen obnovit knihovnu her v Yuzu tahem prstu z horní části displeje dolů. Funkční je i přesouvání PSN souborů z počítače na flash disk a následné hraní v tabletu či mobilu. V žádném případě jsem nepřišel o postup ve hrách. Vždy je po přesunu zapotřebí Yuzu zcela ukončit a znovu spustit nebo obnovit knihovnu her.

Více článků k Yuzu emulátoru:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*