ASUS slaví 30. výročí a představil speciální edici ZenFone 6

Tchajwanský ASUS slaví 30. výročí od svého vzniku. K příležitosti oslav si připravil speciální edici svého vlajkového mobilního telefonu ASUS ZenFone 6 Edition 30, kterou si můžete zakoupit i na našem trhu! Vylepšené verzi ZenFonu se údajně vyrobí pouze 3000 kosů a majitelé získají prodlouženou záruku na celých 30 měsíců a bezdrátová sluchátka.

 

ZenFone 6 Edition 30 nabízí navýšený výkon na 12 GB RAM a k dispozici je opravdu pořádné 512 GB interní úložiště. Na skleněných zádech mobilu se nachází vzor kruhů inspirovaných filozofií Zen s matně černým provedením, což budí pocitu elegance. Nechybí ani logo značící Edition 30, aby bylo vidět, že se jedná o limitovanou edici. Ostatní parametry jsou s klasickou verzí totožné a můžete si je pročíst v samostatném článku.

Limitovaná edice ZenFone 6 Edition 30 je na našem trhu již dostupná a zájemci si ji mohou pořídit za stanovenou cenu 20 990 Kč s DPH. Na CZC, Alze a dalších e-shopech tento kousek však nehledejte. Výrobce jej prodává výhradně na svém oficiálním e-shopu eshop.asus.com.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*