Zálohuj.si je náhrada za veřejné soubory na Ulož.to?

Závěrem roku 2023 přišla velká rána pro mnoho uživatelů českého internetu. Legendární služba Ulož.to pro sdílení souborů ukončila vyhledávání veřejných souborů. Nemůžete tedy vyhledávat ani stahovat žádné veřejné soubory. Ulož.to Disk je možné nadále používat, ale „jen“ jako soukromé cloudové úložiště pro zálohu dat. Pokud chcete stále vyhledávat, nahrávat nebo stahovat veřejné soubory, můžete se obrátit na další služby.

Český internet stále nabízí různé služby pro nahrávání a stahování veřejných souborů. Byla jen otázka času, až vznikne nějaké „nové Ulož.to“. Mluví se o údajném spuštění nové služby Zálohuj.si, ale ve skutečnosti je tato služba v provozu o něco déle. Přidána byla jen vyhledávací lišta pro veřejné soubory.

Proč vyzkoušet právě Zálohuj.si?

Pokud nechcete mít nahraný soubor dostupný ve vyhledávači služby, nemusíte vytvářet žádný účet. Pro uveřejnění vašeho souboru se musíte zaregistrovat. Celá služba funguje s různými VPN službami, alespoň zatím neobsahuje žádné reklamy, umožňuje streamování nahraných videí a rychlost stahování není omezována.

Potřebujete jen cloudové úložiště pro vaše zálohy?

Pak může Zálohuj.si posloužit velice dobře. Nemá sice zatím žádné aplikace, ale webová verze se tvůrcům povedla. Nahrávat můžete jakékoliv soubory, mít je vždy po ruce ve svém účtu a pro soukromé soubory máte zdarma NEOMEZENÉ ÚLOŽIŠTĚ. Jedna velikost „zásilky“ může mít až 100 GB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*