Jak vypadá Zaklínač 3: Divoký hon na Nintendo Switch?

Zaklínač 3: Divoký hon od herního studia CD Projekt Red je herní skvost, který získal řadu různých ocenění. Jedná se o velkou hru, kterou si však můžete vzít i na cesty. Je totiž dostupná i pro malé herní konzole Nintendo Switch.

A jaká hra vlastně na Switchy je? No, pochopitelně se po grafické stránce jedná o downgrade, ale to od malé přenosné konzole každý musí očekávat. Jedná se však o opravdu vydařený port a na rozdíl od Wolfensteina II: The New Colossus je grafika na lepší úrovni. Potěší také přítomnost českých titulků, takže si příběh může užít každý. Titulky jsou také tučnější, aby bylo jejich čtení pohodlnější.

Jelikož se jedná o skutečně skvělou hru, musel jsem si obstarat krabicovou verzi, abych měl krabičku do sbírky. Koupit si ji však klidně můžete v e-shopu Nintenda v digitální verzi.

Mám si hru koupit? Pokud chcete se Zaklínačem trávit čas všude na cestách, tak rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Jen cena je často ve srovnání s jinou platformou vyšší, ale krabicovou verzi lze sehnat třeba bazarově za 8 stovek.

Níže si můžete prohlédnout screenshoty ze hry, které jsem pořídil na herní konzoli Nintendo Switch Lite.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*