Jaký je Wolfenstein II The New Colossus na Nintendo Switch?

Wolfenstein II The New Colossus je pokračování zdařilého dílu The New Order. Hra vyšla v roce 2017 pro PC a herní konzole Playstation 4 a Xbox One. Překvapivě v roce 2018 hra vyšla také pro přenosnou herní konzoli Nintendo Switch. V tomto článku jsem se podíval právě na to, jak vypadá hra na Switchy.

Je třeba si uvědomit, že Nintendo Switch je malá a přenosná herní konzole. Nelze tedy očekávat grafické kvality, jako u Playstationu nebo Xboxu. Port na Switch se opravdu vydařil a příběh si užijete. Je jen škoda, že některé cutscény jsou takové neostré a ve srovnání s jinou herní konzolí se jedná o downgrade grafiky. To ale jistě také každý od portu na Switch očekává. Níže v článku si můžete také prohlédnout screenshoty přímo ze hry.

Výtku bych měl k titulkům hry. Nelze očekávat češtinu, což beru, ale anglické titulky mohou vývojáři alespoň ztučnit, jako je tomu třeba u Zaklínače 3. Čtení by pak bylo příjemnější a člověk by si tak lépe užil příběh. Samotný příběh tady ale kvůli spoilerům rozebírat nebudu.

Mám si Wolfenstein II The New Colossus na Nintendo Switch koupit? Pokud chcete pořádnou akci a masakrovat nácky i na cestách, tak rozhodně tato hra nesmí chybět ve vašem Switchy a myslím si, že za ty peníze rozhodně stojí.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*