Zahrajte si Call of Duty Warzone Mobile již teď. Jak na to?

Call of Duty Warzone asi nemusím představovat, protože se poslední roky jedná o poměrně oblíbenou battle royale hru. Dost herních vývojářů začíná zjišťovat, že hodně lidí preferuje hraní právě na mobilních telefonech. Ještě aby ne, když výkon dobrého mobilu je dnes opravdu vysoký. Oficiálně bylo oznámeno, že se dočkáme i mobilní verze Call of Duty Warzone Mobile.

Kdy se ale Call of Duty Warzone mobile dočkáme? Oficiální datum vydání pro všechny trhy bohužel prozatím oznámeno nebylo. Nechcete čekat a máte výkonný mobil s Androidem? Je možné si hru zahrát již teď, i když to vlastně nebude tak jednoduché.

Co k tomu budu potřebovat?

Call of Duty Warzone Mobile na některých trzích již je běžně dostupnou hrou v Obchodě Play a Apple AppStore. Česká republika ani Slovensko mezi nimi bohužel není. Android má však tu výhodu, že hru si můžete celkem snadno do mobilu nainstalovat i tak a veškeré blokace pro náš trh obejít.

 • Potřebovat budete opravdu výkonný mobil se systémem Android
 • Aby bylo možné obejít blokace, je zapotřebí využít nějaké kvalitní VPN služby. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI POUŽÍVAT BEZPLATNÉ VPN, PROTOŽE TY SBÍRAJÍ CITLIVÁ UŽIVATELSKÁ DATA!
  Během mého testování jsem použil mou oblíbenou službu ExpressVPN s australskou IP adresou. Ta bude potřeba pro registraci do hry i při každém přihlášením do hry. Hrát lze pak bez VPN s českou IP. Klidně můžete využít bezplatné 30denní období ExpressVPN v tomto odkazu. Je nutné vyplnit údaje karty, ale během 30 dní můžete kdykoliv účet zrušit a žádná částka vám nebude naúčtována. 😀
 • Do mobilu bude potřeba stáhnout a nainstalovat aplikaci služby TapTap. Jedná se vlastně o takový obchod s hrami. Je tam již právě je Call of Duty Warzone Mobile.
  Stáhnout TapTap aplikaci
  Návod, jak nainstalovat APK soubory aplikací do mobilu

Jak postupovat, aby hra fungovala?

Je nutné upozornit, že Call of Duty Warzone Mobile není dostupná celosvětově z nějakého důvodu. Hra totiž není plně optimalizována, na některých mobilech nemusí fungovat vůbec a někde je znát pokles grafické kvality i audia.

Hru jsem během testování zkoušel na opravdu výkonném vlajkovém mobilu Xiaomi 13 Pro s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 12 GB RAM a 512 GB interním úložištěm. I s tímto výkonem nebylo hraní vždy ideální, a především byl znát pokles grafických detailů.

 • Po instalaci TapTap povolte potřebná oprávnění. Požádáni budete o přihlášení, ale toto okna je možné zavřít a přihlašovat se do TapTap vůbec nemusíte.
 • V aplikaci TapTap vyhledejte, stáhněte a nainstalujte hru Call of Duty Warzone Mobile.
 • Po úspěšném stažení a instalaci hry bude nutné změnit vaší IP adresu VPN službou. V mém případě fungovala australská IP adresa z ExpressVPN.
 • Ve hře stáhněte případně všechny požadované soubory, odsouhlaste podmínky vývojářů hry a vytvořte úplně nový účet. Při registraci si dejte pozor, aby byla vybrána třeba Austrálie.

 • Po vytvoření účtu se přihlaste ke svému e-mailu a účet potvrďte.
 • S IP adresou z VPN služby se do hry přihlaste k vytvořenému účtu.
 • Až budete v hlavní nabídce hry, můžete VPN službu odpojit a začít hrát se svou českou IP adresou. Pro přihlášení do hry je nutné vždy zapnout VPN s australskou IP adresou.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*