YTDLnis umí na Androidu stahovat videa/audio z více než 1000 služeb

Platforma Android má obrovskou výhodu ve své svobodě a možnosti instalaci nespočtu aplikací i mimo oficiální služby. Můžete si tedy vyzkoušet i aplikace porušující podmínky těchto služeb, což jsou třeba aplikace pro přehrávání YouTube bez reklam a dalšími příjemnými funkcemi, ale z YouTube můžete jakékoliv video nebo audio záznam stahovat. Takových aplikací je více a vyzkoušet můžete třeba i YTDLnis. Ta totiž umí stahovat z obrovského množství webových stránek a aplikací.

YTDLnis je další open-source aplikací, která se v mnoha ohledech podobá jiným. Neobsahuje žádnou otravnou reklamu a funguje tak, že do volného pole s ikonou lupy stačí vložit zkopírovaný odkaz na video. Z videa můžete část ihned tlačítkem „Cut“ odstranit, odstranit audio nebo uložit titulky. Po vložení aplikace vyhledá dostupná rozlišení a videi si můžete stáhnout ve formátu WEBM nebo MP4. Audio záznamy pak jsou staženy ve formátech WEBM a M4A. Průběh stahování můžete sledovat v rolovací liště systému Android.

Aplikace sice láká především na možnost stahování z oblíbené služby YouTube, ale umí dokonce stahovat z více než 1000 služeb a seznam se stále rozšiřuje o další. Stahovat lze tedy třeba z Instagramu, Twitter, TikTok, Imgur, iPrima/iPrimaCNN, MSN, NBC, Peertube, PlayPlusTV, Twitche, AdobeConnect, Acast, AliExpressLive, BiliBili, BBC.co.uk, Thumbzilla, Pornhub a hromadou dalších. Celý seznam v aktualizované podobně je k dispozici v tomto odkaze.

 

Kde najdu stažené soubory?

Aplikace od vývojářů má nastavenou cestu pro stahování videí/audia do: Interní úložiště/Download/YTDLnis. Cestu pro stažené soubory si můžete klidně i libovolně změnit, a to v: More/Settings/Video Folder a Music Folder.

 

Kde si mohu aplikaci YTDLnis stáhnout?

Mobilní aplikaci pochopitelně ve známých obchodech s aplikacemi nenajdete. Stáhnout si ji můžete v podobě instalačního APK souboru, a to přímo na Githubu projektu, ale i známé služby IzzyOnDroid. Aplikace si aktualizace na nové verze umí hledat sama a takové nastavení najdete v: More/Settings/Install new version of yt-dlp/Check for updates.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*