Jak stahovat videa z YouTube ve FullHD na Android mobilu?

FUP mobilních dat je v našich krajinách žalostně nízký, proto může streamování videí na cestách vyjít celkem draho. Víte ale o tom, že existují aplikace, které umožní si videa z YouTube stáhnout přímo do paměti mobilu či jiného zařízení? Doma na neomezeném připojení si tedy vše můžete stáhnout dle potřeby a na cestách data šetřit.

U počítačů je stahování videí z YouTube díky rozšířením do internetových prohlížečů velice snadné. Během dvou kliknutí video stáhnete a k dispozici je řada dalších nástrojů. Na mobilech je to ale složitější, protože aplikace umožňující stahování videí z YouTube porušují podmínky Obchodu Play.

 

Objevil jsem však aplikaci Dentex YouTube Downloader, která umožňuje vyhledávání videí a jejich snadné stažení i ve FullHD rozlišení. Je také dost zajímavé, že v některých případech video ve FullHD nezabíralo ani 100 MB.  Videím nechyběla dobrá kvalita zvuku a většinou byla stažena ve formátu MP4. Aplikace se logicky nenachází v Obchodu Play, ale můžete si ji bez problémů stáhnout v podobě APK souboru.

Mohlo by zajímat:

 

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*