Xiaomi Mi A1 – Nová červená varianta a Android 8 ještě tento rok

Xiaomi Mi A1 za málo peněz nabízí hodně muziky. Hlavním lákadlem tohoto modelu je bezesporu operační systém Android, který je zapojen do programu Android One. Díky tomu dostane nové verze operačního systému a to Android 8 Oreo a chystaný Android P. Dva roky bude podporován a dostávat nejnovější bezpečnostní záplaty.

 

V současné době se v tomto modelu nachází Android 7.1.2. Beta testování Androidu 8 Oreo ale již začalo a uživatelé jej mohou testovat. Instalaci beta verze na primární zařízení ale nedoporučuji, protože může obsahovat řadu chyb. Kdy se ale dočkáme finální verze? Pokud vše dobře dopadne a během testování nebudou zjištěny žádné závažné problémy, tak ještě během tohoto roku. Majitelé “ájedniček” se tedy mají na co těšit, protože Android 8 láká na menší spotřebu baterie.

Další novinkou je nová barevná varianta. V současné době model Mi A1 lze pořídit ve zlaté či černé variantě. Xiaomi nově začne prodávat i červenou variantu. Bude se ale prodávat i na našich e-shopech? To zatím nebylo potvrzeno a moc tomu nevěřím.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*