Jak stahovat videa z Facebooku na mobilu? (Android, iOS)

Na Facebooku se nachází plno zajímavých videí, která lze sdílet s kamarády. Co když je ale chci sdílet i mimo sociální síť Facebook? Video si stačí stáhnout, což je u počítače velice snadné. Spousta lidí ale neví, že videa z Facebooku lze bez problémů stahovat i na mobilech.

V případě Androidu si stačí v Obchodu Play stáhnout bezplatnou aplikaci Video Downloader for Facebook či jinou. Já mam vyzkoušenou tuto aplikaci, která je velmi jednoduchá. Stačí oblíbené video jedním klepnutím na ikonku uložit, spustit aplikaci, přihlásit se k Facebooku, vpravo nahoře klepnout na menu a poté na “Uložené”. Tam stačí oblíbené video jen přehrát a během okamžiku se zobrazí možnost se stažením videa pomocí tlačítka “Download”.

Aplikace Video Downloader for Facebook pro Android

 

Pokud máte iPhone, tak v App Storu si lze bezplatně stáhnout aplikaci Video Saver. Aplikace je opět velice jednoduchá. Stačí jen zkopírovat odkaz příspěvku s videem na Facebooku, aplikaci Video Saver spustit, odkaz na příspěvek do ní vložit a klepnutím na “Save video” stáhnout. Video je možné dále sdílet a je uloženo v galerii fotek a videí.

Video Save aplikace pro iOS
Sleduj na Instagramu:

4 thoughts on “Jak stahovat videa z Facebooku na mobilu? (Android, iOS)”

  1. Prosím o informaci,jak se dají z messengeru přeposlat videa na skype nebo viber nebo uložit do mobilu iPhone se. Bronek

    1. Pokud se jedná o video, které ti poslal kamarád, tak bohužel u iPhonu jej nelze stáhnout. Systém iOS je v mnoha ohledech omezený a nepodporuje přístup aplikacím ke stahování videí z Messengeru.
      Nabízí se ale možnost video nahrát pomocí funkce záznamu obrazovky.
      Najdeš jej >>> Nastavení/Ovládací centrum/Přidat Screen Recording, pak jen spustit Messenger, centrum vysunout a zapnout nahrávání. Pořízené video lze skrze jiné aplikace sestříhat, aby nebylo vidět vysouvání centra.

  2. Dobrý den vloni jsem ukládala videa z fb na notasu tak, že jsem zkopíravala adresu a před ní jsem dala jedno písmeno, abych oblbla systém, že nejsem na telefonu, ale zapoměla jsem to, nevíte jak to stáhnout na pc?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*