Vyměňte starý za nový! Huawei vykoupí použité zařízení a dá slevu na nové

společnost Huawei připravila pro své věrné zákazníky speciální akci nazvanou HUAWEI Buy Back. Přímo na prodejně Huawei Experience Store na Chodově (Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11) je možné vyměnit starý telefon, tablet, notebook nebo třeba chytré hodinky většiny běžných značek za zcela nové zboží Huawei.

Odborně vyškolený personál firemní prodejny od zákazníka vykoupí jím donesené staré zařízení a navrch poskytne ještě další finanční bonus pro nákup vybraného nového zařízení od Huawei.

Jednoduchý příklad: Zájemce o telefon HUAWEI Mate 40 Pro přinese k výkupu starý model HUAWEI P20. Protože je ve velmi dobrém stavu, obdrží za něj 2 400 Kč. K tomu získá na nákup modelu Mate 40 Pro další bonus ve výši 2 399 Kč. Celková sleva na nový telefon tedy dělá celých 4 799 Kč. Při nákupu chytrých hodinek HUAWEI WATCH GT 2 Pro by pak sleva činila 2 400 za starý telefon + bonus 749 Kč na hodinky. Místo běžné ceny 5 999 Kč by tedy zákazník v tomto případě za špičkové chytré hodinky WATCH GT 2 Pro zaplatil pouhých 2 850 Kč.

S bonusem lze od Huawei pořídit jak vybrané mobilní telefony a chytré hodinky, tak i některé notebooky a tablety. Při nákupu loňského modelu P40 obdrží kupující k částce za donesené staré zařízení ještě bonus 1 599 Kč. Na stále oblíbený model P30 Pro je pak bonus 1 799 Kč, při pořízení notebooku MateBook D15 ušetří díky bonusu dalších 1 999 Kč.

Do prodejny lze k výměně přinést starý telefon, tablet, notebook nebo chytré hodinky od většiny běžných značek. Výkupní cena záleží nejen na výbavě a stáří zařízení, ale i na jeho celkovém fyzickém stavu. Akce začala 1. 5. 2021 a probíhá až do odvolání pouze na výše uvedené adrese, každý den včetně neděle od 9:00 až do 21:00. Přijďte ušetřit do Huawei Experience Store na Chodov.

Zdroje: TZ
Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*