iPhone 12 zfialověl. Jak to vypadá? (SPONZOROVANÝ PŘÍSPĚVEK)

iPhone 13 přijde na trh až na podzim, ale Tim Cook a jeho tým připravili jednu novinku na půl cesty – fialovou verzi iPhonu 12. Jaký je a měli byste si ho pořídit?

Za tímto modelem iPhonu 12 se otočíte. Přitáhne pozornost a vyvolá otázky.

Přestože fialová barva není u telefonu s nakousnutým jablkem v logu novinkou (ve fialové vyšel už iPhone 11), tahle je trochu jiná. Dynamičtější, dramatičtější, výraznější.

Přestože se tenhle model jinak neliší vybavením ani designem od jiných iPhonů 12, okamžitě upoutá vaši pozornost. Když s ním totiž pohybujete na světle, leskne se a září. Když ho přesunete do stínu, fialová vyplyne naplno na povrch a máte pocit, jako by se její odstín trochu ztmavil.

Na fialový iPhone se mohou těšit i ti, kteří si dělají zálusk na verzi Mini. Ta poskytuje stejně působivou fialovou v úhlopříčce telefonu 5,4 palce. Fialová na všech modelech iPhone 12 lépe vynikne i díky hranatějším okrajům, které byly v roce 2020 novinkou. Sluší jim tak nějak víc než zaoblené jedenáctce.

Fialová barva na iPhone 12 vás možná přesvědčí, pokud jste doposud váhali s koupí současného modelu, nebo nadšencům zkrátí čekání na iPhone 13.

Malou výhodou fialového iPhonu oproti původní verzi je také předinstalovaný systém iOS 14,5, který disponuje například odemykáním pomocí Apple Watch s nasazenou rouškou, vylepšenou aplikací Apple Podcasts, novou sadu emotikonů nebo aktualizovanou úvodní stránkou s přepracovanými widgety a knihovnou aplikací. Zároveň má v novém iOS Siri v angličtině více možností hlasu.

Co se týče hardwaru, zůstává fialový iPhone 12 stejný. Takže se můžete těšit na jemný OLED displej, podporu 5G sítí, skvělý fotoaparát a vše pohání nejnovější výkonný čip A14. Tak co říkáte, jdete do fialové?

Autor článku: Martin Knižátko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*