Vychází Instander v17 – upravený Instagram bez reklam s možností stahování

Sociální síť Instagram patří společnosti Meta, která každou službu zničí velkým množstvím reklam. Pokud reklamy v aplikaci nechcete a máte mobil s Androidem, můžete vyzkoušet nějakou upravenou neoficiální aplikaci. Dlouho se používal Instander, ale o tom nebylo půl roku slyšet. Jeho autor totiž pochází z Ukrajiny a kvůli válce se nemohl věnovat vývoji. To se však již mění a vydává novou verzi Instander v17.

Co Instander vlastně umí?

  • Odstraněny jsou veškeré reklamy
  • Všechny známé prvky z oficiální aplikace Instagram jsou česky. Bonusové funkce jsou v angličtině
  • Klepnutím na možnosti (tři tečky) nad příspěvkem můžete danou fotku či video tlačítkem „Download“ stáhnout
  • V Instagram Stories se vpravo nahoře v možnostech nachází také možnost stažení dané fotky nebo videa
  • Po otevření všeho profilu klepněte vpravo na menu a následně na „Instander Settings“. Tam se nachází další bonusové nastavení – nastavit lze stahování příspěvků, nahrávání příspěvků v maximální kvalitě, skrytí indikace vašeho psaní, lze anonymně prohlížet příspěvky ve Stories nebo livestreamy a další funkce
  • Nová verze lépe funguje na Androidu 13 a je postavena na aplikaci Instagram v263.2.0.19.104

 

Kde aplikaci stáhnout?

Instander je neoficiální aplikace, takže ji v Obchodě Play očekávat nelze. Kvůli vaší bezpečnosti doporučuji se zcela vyhnout pochybným APK souborům ze zdrojů, které nemá na starosti sám vývojář. Distribuce Instanderu přímo vývojářem probíhá v současné době výhradně skrze jeho webové stránky nebo Telegram kanál.

Stáhnout si můžete běžný Instander, ale i Instander Clone. První zmíněná verze slouží jako plná náhrada oficiálního Instagramu. Pokud ji chcete, musíte z mobilu oficiální Instagram odinstalovat a poté nainstalovat Instander. Používat však klidně můžete oficiální i neoficiální aplikace. K tomu slouží právě verze Clone, která funguje bez problémů vedle oficiální aplikace.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*