Reddit lze používat v aplikacích anonymně bez registrace a reklam

Sociální síť Reddit je tak trochu jiná, ale asi každý si na ní najde svůj oblíbený subreddit. Na síti se totiž nachází různé komunity. Najít si subreddit mohou třeba sběratelé vinylových desek, Lega, hráči her, programátoři a další komunity. Na mobily se systémy Android a iOS existují oficiální aplikace, ale Android uživatelé si mohou užít i lepší neoficiální aplikace.

Infinity for Reddit

Pokud chcete používat Reddit s opravdu všemi funkcemi, a to včetně komunikace s ostatními, tak můžete sáhnout po aplikaci Infinity for Reddit. Přizpůsobit si můžete barvu prostředí, odstraněny jsou veškeré reklamy, funguje stahování fotek i videí a nechat si můžete i zobrazit obsah pro dospělé (NSFW). Potěší, že prostředí aplikace je přeloženo do češtiny.

Aplikace je dostupná v Obchodě Play, ale i svobodném obchodě s aplikacemi F-Droid. Je tedy jen na vás, kde si aplikaci stáhnete.

 

Stealth – když chcete být anonymní

Chcete být při používání Redditu zcela anonymní? Pokud nepotřebujete něco komentovat nebo využívat soukromé zprávy, tak určitě vám postačí aplikace Stealth. Ta má opravdu krásné prostředí a také si jeho barvu můžete přizpůsobit. Pohodlně můžete prohlížet novinky na Redditu, vyhledávat uživatele, příspěvky nebo subreddity a samotné subreddity také odebírat a být na novinky upozornění na hlavní obrazovce aplikace. Vše můžete používat bez registrace, což je velká výhoda. Používání je anonymní, aplikace neobsahuje žádné reklamy, neukládá historii vyhledávání v aplikaci a v anonymním režimu je i klávesnice. Samozřejmostí je i stahování jakékoliv fotky nebo videa jedním tlačítkem.

Užitečné postupy:

  • Jak v aplikaci vyhledávat a sledovat: přejděte na druhou položku (SUBSCRIPTIONS) ve spodním menu, vpravo nahoře klepněte prstem na ikonu lupy a následně vyhledávejte příspěvek, subreddit nebo uživatele. Otevřete si daný subreddit a tahem prstu z pravé části displeje doleva otevřete více informací o subredditu a sledovat ho můžete tlačítkem „SUBSCRIBE“
  • Povolit zobrazení obsahu pro dospělé: přejděte na poslední položku s nastavením ve spodním menu aplikace a v „CONTENT“ povolte „Show NSFW content/preview“

Stealth je dostupná ve svobodném alternativním obchodě s aplikacemi F-Droid. Doporučuji si do mobilu nainstalovat celý tento obchod, aby bylo možné dostávat a stahovat nové aktualizace aplikací. F-Droid má i více kvalitních aplikací – odkaz na seznam. Pokud nechcete, můžete si v odkaze stáhnout i samostatný APK soubor jen aplikace Stealth.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*