Vivaldi integruje e-mailového klienta, kalendář i RSS čtečku přímo do prohlížeče

Pokud si chcete vyzkoušet nějaký jiný internetový prohlížeč, můžete vyzkoušet třeba Vivaldi. Prohlížeč má mnoho zajímavých funkcí, jako je i třeba blokování reklam a sledovacích prvků na webových stránkách. Vývojáři na Vivaldi neustále pracují a nově oznamují spuštění integrovaných funkcí Vivaldi Mail, Vivaldi Calendar a Vivaldi Feed Reader.

Nechcete se neustále přihlašovat do webového rozhraní vaší e-mailové služby? Stáhnout si můžete různé e-mailové klienty, ale nebo na všechno můžete mít jen internetový prohlížeč. Spravovat přímo ve funkci Vivaldi Mail můžete různé své e-mailové schránky, což je velice příjemné. Na e-maily, ale i třeba nadcházející schůzky v kalendáři pak budete upozorněni pomocí notifikací.

Vivaldi se však zaměřil i na kalendář, a to svou funkcí Vivaldi Calendar. Přítomná je i dost opomíjená funkce Vivaldi Feed Reader, což je běžná RSS čtečka. Ta vlastně funguje tak, že si do ní uložíte oblíbené webové stránky a ve čtečce pak budete sledovat okamžitě nově publikované články z těchto webů.

Zdroje: Vivaldi
Zdroje: Vivaldi

 

Kde prohlížeč stáhnout?

Nová funkce je už teď dostupná na platformách Windows, Mac a Linux. Novou verzi dostanete pomocí aktualizací, ale stáhnout si ji můžete i přímo z webových stránek (odkaz). Doporučuji vyzkoušet i internetový prohlížeč Vivaldi pro Android, který najdete v Obchodě Play a je opravdu vydařený.

Zdroje: TZ

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*